Samstag, 17. September 2011

سلام مرا به مراجع محترم تقلید و خصوصا آیت الله بیات زنجانی برسانید

 
به دنبال نگارش مطلبی در صفحه در روزهای گذشته به عنوان سلام مرا به شیرین عبادی و دوستانش برسانید که با استقبال و نقادی بسیاری از اعضای صفحه قرار گرفت و مباحثه ای مفید (البته بعضا توهین آمیز که اقدام به حذف کامنتها نمودیم ) گردید و در تبین تفکرات آزربایجان و دیگر تفکرات سیاسی در کشوربرای اعضای صفحه مفید بود و این اقدام باعث نشان داده شدن شکاف موجود میان آزربایجانیان با دیگر تفکرات سیاسی شد که قصد اولیه نیز نشان این شکاف و دنبال آن سعی بر از بین بردن این شکافها ست.
در سلسله مطالبی به دنبال مطلب گذشته و حال سعی بر نشان دادن این شکاف خواهم داشت .در چند روز اخیر انتشار اجرای حکم محکومیت خانم دکتر سمیه توحید لو در رسانه ها موجب انتقادات بسیاری گشته است . خانم توحید لو که به به دلیل توهین به ریاست جمهوری به 50 ضربه شلاق شده بود با اجرایی این حکم ایشان موجب واکنشهای بسیار در جامعه شد . از جمله این واکنشها تماس آیت الله بیات مرجع عالیقدر شیعه و دلجویی ایشان بود که موجب مباهات و سرور جامعه گشت کهنشان از عدم بی تفاوتی مراجع نسبت به اتفاقات می باشد .


اما باید به مراجع محترم متذکر شد که جامعه ایران فقط مرکز و حوادث آن نیست . در ایران امروز منطقه ای به نام آزربایجان وجود دارد که مردمش 90سال است مود تبعیضات مرکز است . شهر تبریز که روزگاری دومین شهر ایران بود امروز 5 یا 6مین شهر کشور است، مردمش از خواندن و نوشتن به زبان مادری خود محرومند ، مردمش همیشه مورد تمسخر مرکزیان بوده است این تمسخرها امروز به جایی رسیده که رسانه نیز برای تمسخر این ملت که همیشه ناجی ایران بوده از هم سبقت می گیرند . نمونه اش سال 74 تلویزیون ایران که منجر به تنش های در دانشگاههای ایران شد و امروز 19 اردیبهشت به نام روز دانشجوی آزربایجانی است ، یا سال 85 جریان روزنامه ایران یا تمسخر این ملت توسط رئیس جمهور محبوب و بانی گفتگوی تمدن ها در منزل امم جمعه کرمان در حضور بسیاری از وزرای و مسولان وقت است(http://www.youtube.com/watch?v=AFazZ2iR96Y ) و هزاران نمونه دیگر از تلویزیون گرفته تا استادیوم های ورزشی ...
امروز در قلب این منطقه عروسی در احتراز است عروسی که به جای لباس سفید عروسی ، کفن سفید بر تنش کرده اند و مردمش که تنها به جرمشان اعتراض به خشکاندن تعمدی دریاچه و متعاقب آن کوچاندن 14 میلیون انسان است . در یک ماه اخیر بیش از 3 هزار نفر آزربایجانی به اسارت در آمده است ، 3 نفر جان خود را از دست داده است ، علیرضا حسینی نوجوان 15 ساله چشم خود را فدای دریاچه نموده است ، دهها نوجوان آزربایجانی بجای اینکه آماده رفتن به مدرسه شوند در زندانهای رژیم هستند .

حال دلیل سکوت مراجع تقلید چیست ؟ آیا غیر این است که مراجه در طول تاریخ فریادگر مردم بوده اند امروز چه شده است آیات اعظمی که به دلیل اجرای 50 ضربه شلاق وای مردما و وای اسلاما می گیرند آیا کودک 15 ساله نمی بیندد که چشمان خودش را از دست داده ، 3 هزار نفر در بند است ، چندین نفر جان خود را از دست داده ؟ یا آزربایجانیان بشر نیستد و باید در مقابل ظلم برآنها سکوت کرد ؟ مگر مولایمان علی در برابر باز کردن گوشواره زن یهودی نگفت که مسلمانی این را بشنود و دق کند وبمیرد جای نکوش ندارد حال چه شده است که سکوت کردید ؟ مگر علی را ولی امر خودتان نمی دانید ؟ 
ما آزربایجان نمی گویم ما را شیعه حساب کنید ، نمی گویم مسلمان حساب کنید ، نمی گویم هموطن حساب کنید چرا که انتظاری بیش از این نیست اگر شما آزربایجانی را مسلمان می دانستید در مقابل حمایت رژیم از ارمنستان که باعث اشغال 25%از اراضی کشور مسلمان و شیعه آزربایجان گشت و مساجدش در قره باغ به طویله تبدیل شد سکوت نمی کردید . ما فقط انتظار داریم ما را یک بشر بدانید .
جناب آیت الله بیات در سال های اخیر همراه مراجعی همچون آیت الله دستغب ، مرحوم منتظری ، وحید خراسانی و ... معترض نقض حقوق مردم بوده اند امروز کجا هستند ؟

نگارنده مطلب که مدیر صفحه فیس بوکی اعتراض به مجلس ایران در رد طرح نجات دریاچه اورمیه می باشد در 1 شهریور با فرزند سوم آیت الله بیات ، محسن بیات تماس و مذاکره نمودم که حضرت ایت الله در این قضایا اعلام موضوعی نمایند و به پیشنهاد ایشان بطور رسمی در سایت رسمی ایشان است استفتائه (طرح سوال از مراجع تقلید ) نمودم و ایشان ( محسن بیات فرزند آیت الله ) وعده دادند با آیت الله صحبت نموده و نهایتا تا یک هفته اعلام موضع خواهند نمود ولی تا بدین روز هیچ پاسخی دریافت ننموده ام و در پیگیری این موضوع محسن بیات اعلام نمودند که اگر صلاح باشد جواب سوال را خواهند داد !!!!!!!!!!!
آری صلاح نیست باید آزربایجانی بمیرد این صلاح است ، این مرجع تقلید که خودشان ترک هستند البته نباید از ایشان انتظاری داشت چرا ایشان (آیت الله بیات زنجانی ) در سیستم شونیستی پرورش یافته و آسیماله شده اند آری ای مراجع تقلید ، ما آزربایجانیان جواب خود را از شما گرفته ایم ما سالهاست که گرفته ایم شما با سکوت های خود ریشه اسلام و مرجعیت را دارید قطع می کنید . شما براستی آیت الله نیستید ، اگر آیت الله (نشانه خداوند)بودید در برابر مظالم وارده بر مردم سکوت نمی کرید، آیت الله وحید خراسانی که پدر زن آیت لاریجانی رئیس قوه قضائیه و اعلم مراجع قم می باشد سکوت نمی کرد.
آری امروز آزربایجانی تنها در میدان است و تنها هم مبارزه خواهد کرد و نیازی به این و آن هم ندارد . امروز آزربایجانی راه خود را یافته است و تا گرفتن حقوق خود از پای نخواهد نشست .
امیدوارم این مطلب به دست مراجع محترم خصوصا آیت الله بیات زنجانی برسد چرا که دو فرزند ایشان(سوم . پنجم ) آیت الله عضو صفحه هستند .
صفحه فیس بوکی ::::: 
http://www.facebook.com/urmu.golu.qurumasin

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen